Naruto History OTS

Pomysły co do Beta Testów.

Share
andro-storo
Gennin
Gennin

Respect : 0

Re: Pomysły co do Beta Testów.

Post by andro-storo on Fri Aug 07, 2015 3:28 pm

Symboliczna nagroda w pkt do IS za reklamowanie otsa.
Akatsuki Quest gdzie będziemy mieli do pokonanie silne moby oraz bosy, nagrodą byłoby wejście na specjalne expowisko gdzie byłyby akatsuki membery oraz boss, jeden z członków akatsuki
Opinion
Kage
Kage

Respect : 28

Post by Opinion on Sun Aug 09, 2015 5:37 pm

Niedługo zostaną wybrane osoby które wygrały konkurs.
Nagrody:
1.Miejsce możliwość zagrania Kakashim lub Killerem Bee + pacc 31 dni + ilość pktów w shopie[Jak ustalimy ceny]
2.Miejsce możliwość zagrania Kakashim lub Killerem Bee + pacc 21 dni + ilość pktów w shopie[Jak ustalimy ceny]
3.Pacc 10 dni + ilość pktów w shopie[Jak ustalimy ceny]

Jeszcze można wziąć udział Wink.
Kemosabe
Academy Student
Academy Student

Post by Kemosabe on Sun Aug 09, 2015 6:01 pm

Umm... nie wiem czy ktoś wspominał o rank systemie ? Chodzi w tym o to żeby zdobyć range powiedzmy Gennin to trzeba tak jak normalnie wykonać egzamin pisemny i praktyczny. W ogóle żeby móc uczyć się jutsu i wyruszać na różne misje to pierw trzeba zapisać się do akademii i zostać przyjętym. Także przydało się też zrobić jak ktoś nie zostanie przyjęty (Tak jak było w Naruto z Might Guy'em i Rock'iem Lee, że używali tylko taijutsu) to musiałby wykonać jakieś specjalne zadanie.. yyyy... ummm.. np. Uzyskać dokument od hokage/kazekage/raikage (To zależy czy będą różne wioski i przynależność do nich) , który by zezwolił na przyjęcie do akademii. To trzeba jeszcze przemyśleć/dopracować... Zbytnio nie mam takiego pomysłu co by tu dodać, ale myśle że fajnie by to wyglądało i nawiązywało ogólnie do Naruto. Każdy może coś dodać od siebie do tego pomysłu. Jeśli był już taki pomysł to trudno... nie chciało mi sie czytać 4 stron Razz

Nie było a pomył fajny Wink ale to już jak ogarniemy podstawy to będzie można się bawić w dodawanie takich bonusów Wink.
Chill Guys
Academy Student
Academy Student

Respect : 4

Post by Chill Guys on Sun Aug 09, 2015 6:06 pm

1. Quest na jakieś dodatkowe jutsu dla każdej profesji. ->Możliwe
2. Dodanie możliwości wbijania poziomów swoim zwierzakom (petom) i ewoluowania w lepsze formy.->Odpada
3. Ulepszenie sense, tak jak w elfie żeby pisało ile kratek do os której poszukujemy.->Jak w końcu to ogarnę to dodam siedziałem nad tym chwile ale mi nie działało.
4. Dodanie własnego clienta bez możliwość uruchomienia - na nim szedł bym nam o 20% szybciej exp ->niemożliwe.
5. Quest na transforma? Na jakimś h lvl żeby opłacało się expić Very Happy ->Raczej nie.
6. Kage wioski - co tydzień głosowało by się na niego, miałby możliwość za hajs z podatków dodawać różne bajeru :
* większy exp
* większy loot rate
* coś tam jeszcze ->Dość fajne pomyślę
7. Płacenie "czynszu" za domek :S -> jest.
Yeezer
Missing-Nin
Missing-Nin

Post by Yeezer on Sun Aug 09, 2015 9:13 pm

Jak już są nagrody to i pomysły XD

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Tue Dec 12, 2017 11:28 am