Naruto History OTS

Pytania do graczy

Share
Yusuke
Kage
Kage

Respect : 7

Pytania do graczy

Post by Yusuke on Sat Jul 23, 2016 1:33 pm

Witajcie,
Właśnie wróciłem z wakacji, więc jestem teraz wstanie pomagać opinionowi w kwestiach grafik, skryptów i strony. Chciałbym zadać wam pytanie, czego brakuje temu serwerowi? Co chcielibyście ujrzeć na naszym serwerze? Jakie zakładki na stronie powinny być dostępne oraz kwestia sms shopa, co zrobić/dodać, aby był on atrakcyjniejszy dla graczy?

Czekam na wasze odpowiedzi/propozycje.

Chunnin

Respect : 2

Re: Pytania do graczy

Post by Neavey on Sat Jul 23, 2016 1:47 pm

W zakładkach powinny być:
*lista przedmiotów dostępnych z ich opisami(armor,3 do skili,regeneracja itp.);
*lista postaci z ich transformami,jutsu,specialami z opisem(target,wave,aoe,stun,paral,wyciszenie,klatka itp.)
*lista mobów z ich grafikami i szablonem lootów;
*zaktualizowana zakładka z statystykami servera(exp,pvp stage itp.);
*dokładna mapa(wrzuciłem taką do poradników,dostałem ją od Opinion'a ale poprawiłem czarne plamy i zrobiłem lepszą jakość);
*lista questów a raczej ich nazwy,nagroda i potwory jakie spotkamy po drodze(sama droga to sekret dla graczy);
*do zakładki DONATE powinniście dodać informacji o płatności PSC(pisanie kodu do Opinion'a w grze-stawka tak jak za przelew);
*w Community powinniście dodać top profession player i top frager;
*do Help możecie dodać wasze gg,żeby łatwo i szybko można było się z wami skontaktować w sprawie crasha itp.

PS.Moglibyście omówić sprawę dodania speciali do niektórych postaci np.Hinata nie ma nic oprócz sense.Każda postać powinna też mieć buff'a,zwłaszcza Sasuke-Susano.
Jestem pewien,że zrobisz piękne Susano Wink

To są moje osobiste oczekiwania.
Yusuke
Kage
Kage

Respect : 7

Post by Yusuke on Sat Jul 23, 2016 1:58 pm

Neavey wrote:W zakładkach powinny być:
*lista przedmiotów dostępnych z ich opisami(armor,3 do skili,regeneracja itp.);
*lista postaci z ich transformami,jutsu,specialami z opisem(target,wave,aoe,stun,paral,wyciszenie,klatka itp.)
*lista mobów z ich grafikami i szablonem lootów;
*zaktualizowana zakładka z statystykami servera(exp,pvp stage itp.);
*dokładna mapa(wrzuciłem taką do poradników,dostałem ją od Opinion'a ale poprawiłem czarne plamy i zrobiłem lepszą jakość);
*lista questów a raczej ich nazwy,nagroda i potwory jakie spotkamy po drodze(sama droga to sekret dla graczy);
*do zakładki DONATE powinniście dodać informacji o płatności PSC(pisanie kodu do Opinion'a w grze-stawka tak jak za przelew);
*w Community powinniście dodać top profession player i top frager;
*do Help możecie dodać wasze gg,żeby łatwo i szybko można było się z wami skontaktować w sprawie crasha itp.

*Lista przedmiotów będzie, czekam tylko aż Opinion będzie miał chwilę wolnego czasu i da mi wszystkie grafiki aktualnie dostępnych itemów
*Lista postaci jest, ale z tego co wiem wymaga aktualizacji, czym się w najbliższych dniach zajmę
*Zastanawiam się nad mobkami na stronie
*Statystki serwera to chwila roboty, zajmę się tym w wolnej chwili
*Mapa tak samo chwilka roboty i będzie
*Lista questów będzie. Póki co nie ma raczej questów na serwerze, więc będziemy potrzebowali pomysłów
*Musze się ugadać z Opinionem
*Przemyślę to
*Do Help zaraz dodam swoje GG

Chunnin

Post by Neavey on Sat Jul 23, 2016 2:18 pm

Z tego co widziałem u graczy to w profession zwłaszcza Sasuke ma jakieś inne transformy...
Przydałby się jakiś transform z Susano jak na screenach na fb.
Arian
Academy Student
Academy Student

Respect : 0

Post by Arian on Sat Jul 23, 2016 5:19 pm

Witam hmm gram Naruto więc napisze co do Naruto Very Happy

Przydałyby mu się lepsze grafiki Jutsu
-Oodam rasengan 50 LvL (wyglada jak normalny) przydała by się większa kula czakry taka jak np     Chou Oodama Rasengan Very Happy

-Chou Oodama Rasengan 150 LVL a zaś ten może być jeszcze większy niż oodama rasengan i np obszarowy

-Bijuudama 300 LVL grafika tego jutsu jest słaba Crying or Very sad affraid i przydała by się całkowita zmiana i większy obszar tego wave
Neavey
Chunnin
Chunnin

Post by Neavey on Sun Jul 24, 2016 11:33 pm

Yusuke jeżeli sprawy graficzne i związane ze stroną to proszę,abyś zajrzał tutaj-->http://naruto-history.forumpl.net/t117-zmiany-odnosnie-postaci
MaciasHere
Academy Student
Academy Student

Respect : -1

Post by MaciasHere on Tue Jul 26, 2016 6:20 am

Jak tworze konta na tej stronie to działa mi co drugie. Nie dzialaja gify jak obrazki organizacji (czemu nie mozna normalnych jpg tam wrzucac?)

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Wed Nov 22, 2017 5:43 pm